Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. varg1
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. noshkov
9. iw69
10. forexninja
11. mimogarcia
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. mt46
5. varg1
6. zahariada
7. planinitenabulgaria
8. noshkov
9. iw69
10. forexninja
11. mimogarcia
12. kvg55
13. djani
14. leonleonovpom2
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. vitolux
8. rosiela
9. planinitenabulgaria
10. iw69
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. no1name
6. panazea
7. vitolux
8. rosiela
9. planinitenabulgaria
10. iw69
Блогрол
1. Прабългарските руни
2. За св. цар Петър Български (927-969) /с мой коментар относно засилването на монашеството и ересите/
3. За исландците, българите, смесените бракове и т.н.
4. Българското културно влияние
5. Голямото генетично разнообразие - нож с две остриета!
6. За Българския народен съюз „Кубрат“
7. Било е престижно да си българин!
8. Още за СБНЛ ["...поради бедност много младежи (...), пътуват пеша"
9. "Като се каже "социализъм""
10. "Царският меч е тежък и сече до корен" (Симеоново правосъдие)
2. За св. цар Петър Български (927-969) /с мой коментар относно засилването на монашеството и ересите/
3. За исландците, българите, смесените бракове и т.н.
4. Българското културно влияние
5. Голямото генетично разнообразие - нож с две остриета!
6. За Българския народен съюз „Кубрат“
7. Било е престижно да си българин!
8. Още за СБНЛ ["...поради бедност много младежи (...), пътуват пеша"
9. "Като се каже "социализъм""
10. "Царският меч е тежък и сече до корен" (Симеоново правосъдие)
Постинг
30.05 17:08 -
Като сме разграден двор, така ще е...
Автор: hranislav
Категория: Политика
Прочетен: 3283 Коментари: 2 Гласове:
Последна промяна: 30.05 17:09
Прочетен: 3283 Коментари: 2 Гласове:
5
Последна промяна: 30.05 17:09
Мой колега преди дни е бил на концерта на "Айрън мейдън". Имало е подгряваща група на име "Антракс". И една утайка от въпросната група се е провикнала нещо от сорта на: "Къде на картата е това шибано място България?!"
Познайте как е реагирала публиката? Ами никак. Продължила е спокойно да се наслаждава на концерта...
*Искам България някой ден да бъде страна, в която ако някоя утайка (без значение източна, западна или каквато и да е друга) каже нещо подобно да се получи по-сериозна реакция:
а) Полицията да го привика и да го накара писмено да декларира, че се извинява, съжалява и това няма да се повтори
б) И/или пък хиляди хора да започнат да крещят обиди, псувни или най-малкото искания за извинение. Ако не последва извинение, част от хората да нахлуят на терена и да останат там докато не бъде получено извинението.
Познайте как е реагирала публиката? Ами никак. Продължила е спокойно да се наслаждава на концерта...
*Искам България някой ден да бъде страна, в която ако някоя утайка (без значение източна, западна или каквато и да е друга) каже нещо подобно да се получи по-сериозна реакция:
а) Полицията да го привика и да го накара писмено да декларира, че се извинява, съжалява и това няма да се повтори
б) И/или пък хиляди хора да започнат да крещят обиди, псувни или най-малкото искания за извинение. Ако не последва извинение, част от хората да нахлуят на терена и да останат там докато не бъде получено извинението.
Тагове:
Следващ постинг
Предишен постинг
като се обади от шибаното място на ганювци без достойнство?
цитирайА твоето писане в сайта какво променя?! Аз пиша заради потребност да споделям някакви неща и с идеята да карам хората да се замислят по определени въпроси. Ако не можеш да напишеш нещо смислено, не ми пиши. Не ми се занимава с тролове и техните ненужни включвания. Това е към всички като теб!
цитирайТърсене
